Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. PRO KADEŘNÍKY
Vážený kadeřníku,
 • Stává se Vám, že si Vaše zákaznice občas stěžují na rychlé vymývání barvy z vlasů?
  Všechny vlasové barvy značky Kaaral obsahují speciální mikropigmenty nové generace, které zajišťují lepší probarvení vlasů, lepší krytí šedin a výrazně pomalejší vymývání barevných pigmentů.
 • Ztrácí se Vašim zákazníkům po nabarvení lesk vlasů již například po dvou týdnech?
  Barvy Kaaral z důvodu minimálního obsahu chemických látek a vysokého podílu vyživujících složek zajišťují velmi dlouhodobý lesk a krásný vzhled vlasů, který se umocňuje při opakovaném barvení.
 • Ztrácíte někdy zákazníky, přecházejí ke konkurenci nebo si občas kupují barvy v drogériích?
  Barvy Kaaral zajišťují jedinečnou měkkost vlasů, postupné zlepšování jejich struktury a nepřekonatelný lesk trvající mnoho týdnů, což zajistí maximální spokojenost a věrnost Vaší klientely.
 • Mívají Vaši zákazníci po nabarvení občas podrážděnou pokožku? Trpíte při splachování barev z vlasů (při nepoužívání rukavic) podrážděním pokožky na rukou?
  Žádné produkty Kaaral neobsahují parabeny (chemické konzervanty), které často vyvolávají podráždění či alergie.
 • Nejsou produkty Vaší současné značky vhodné i pro alergiky?
  Unikátní patentovaná řada vlasových barev a péče Maraes, první svého druhu v Evropě, neobsahuje žádné chemické látky, běžně používané v kosmetických produktech (parabeny, amoniak, sulfáty, PPD - Parafenylendiamin), lepek, DEA - různé chemické soli) Řada Maraes získala cenný certifikát ECOCERT, který garantuje ještě přísnější požadavky, než které jsou určené pro BIOkosmetiku.
 • Nemáte možnost obdržet Váš objednaný materiál vždy do druhého pracovního dne?
  V případě objednání nejpozději kolem poledne, obdržíte zboží do druhého pracovního dne.
 • Nekupujete vždy materiál pro Vaší práci za cenu pro Vás přijatelnou?
  I přesto, že výrobní ceny produktů Kaaral jsou z důvodu vysokého podílu přírodních složek poměrně vysoké, cena pro zákazníka je za velmi přijatelné ceny a to z důvodu výrazně menších marží ve srovnání s celou řadou jiných distributorů v ČR.
 • Stává se, že Váš současný dodavatel nabízí prodejní výrobky Vaší značky na internetových nebo jiných obchodech konečným zákazníkům za velkoobchodní (kadeřnické) ceny nebo někdy dokonce i za nižší?
  Plně respektujeme význam velkoobchodních a maloobchodních cen.

Vstupte do světa profesionálních permanentních barev Kaaral
 • BACO / 100 ml, 1:1,5, 100% krytí šedin, hedvábné a rýžové proteiny, minimální množství amoniaku, bez parabenů (chemické konzervaty)
 • SENSE / 100 ml, 1:1, 100% krytí šedin, aloe vera, kokosový olej, provitamín B5, minimální množství amoniaku, bez parabenů (chemické konzervaty)
 • MARAES / 60 ml, 1:1, 100% krytí šedin, Monoi de Tahiti certifikovaný Organic Ecocert, bez amoniaku, bez DEA (Diethanolamine), bez parabenů (chemické konzervaty), bez sulfátů, bez PPD (parafenylendiamin), bez lepku
 • BACO SOFT / 60 ml, 1:2, 100% krytí šedin, hedvábné a rýžové proteiny, bez amoniaku, bez parabenů (chemické konzervanty)

 

 

REGISTRACE NOVÉHO KADEŘNÍKA

Obchodní zástupce - jméno, příjmení
Jméno a příjmení nového klienta *
Název kadeřnictví, firmy
Dodací adresa (ulice, č.p., město, PSČ) *
IČ, DIČ (pokud je)
Fakturační adresa (ulice, č.p., město, PSČ)
Telefon
E-mail kadeřníka
Poznámka
Opište text z obrázku*