Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS

Firma JCOS, s.r.o. uvedla v roce 2007 na český trh výrobky KAARAL, která v současné době patří mezi přední výrobce na světovém trhu s profesionálními vlasovými barvami, péčí o ně a stylingovými přípravky. Produkty Kaaral se prodávají ve více než třiceti zemích po celém světě. Kaaral neustále investuje do nových zařízení, technologií a interních procesů, aby zajistil nejvyšší možný standard produktů a služeb s ohledem na kvalitu, prostředí a dokonalost ve výrobě. V České republice jsme se za tu dobu stali významným partnerem a dodavatelem vlasové kosmetiky do kadeřnických salonů. 

V letošním roce uvádíme jako výhradní dovozci dvě nové značky:

Pure Green Cosmetics

Pouze přírodní rakouskou kosmetiku na bázi rostlin a minerálů v dokonalé rovnováze mezi tradičním bylinářstvím a nejnovějšími vědeckými poznatky. Jedinečná, nekompromisní kvalita, vyrobená z toho nejlepšího, co nám příroda pro péči o tělo nabízí.

Parfémy INFINITE LOVE

Vstupte do světa "nekonečně" krásných vůní inspirovaných světovými parfémy. Značka INFINITE LOVE si od roku 1999 získala přízeň zákazníků již ve 37 zemí světa včetně těch evropských. Je nám ctí, že nyní můžeme tyto certifikované parfémy nabídnout i Vám. Všechny vůně jsou vyráběny v kvalitě pravého Parfému s vonnou složkou 30%, díky čemu vydrží "nekonečně" dlouho vonět.