Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Věrnostní program pro zákazníky eshopu

Každého zákazníka si vážíme a pokud jste jedním z nich, věříme, že oceníte náš věrnostní program pro větší radost z nakupování a používání výrobků z naší nabídky. Vyberte si sami, co vám bude vyhovovat a motivovat.

  • Sleva registrovaného zákazníka 2-5%
  • Soutěž o hodnotné výrobky zdarma každý měsíc
  • Akční nabídka každý měsíc, info magazín "Kaaraláček"
  • Bonus za doporučení nového zákazníka ve výši 15%

 

Sleva registrovaného zákazníka 2-5%

Každý registrovaný zákazník a nákup přes tuto registraci odměníme okamžitou slevou 2% z celkové ceny objednávky. Od třetí objednávky u nás máte pak trvalou slevu 5% na každou Vaši objednávku.

Soutěž o hodnotné ceny zdarma

ŘÍJEN - LISTOPAD 2021

Za každou Vaši objednávku v období od 15.10.2021 - 30.11.2021 získáváte automaticky žeton do slosování o hodnotné ceny zdarma. Slosování proběhne 1.12.2021 a výherce zveřejníme a výhru zašleme. 

 

1. cena - Parfém Infinite Love 50ml dle vašeho výběru - dámský nebo pánský
2. cena - Šampon PURIFY Hydra 300 ml od Kaaral
3. cena - Přírodní mýdlo na ruce 250 ml od PURE GREEN

Informační magazín "Kaaraláček"

Kaaraláček 11/2021

Akce měsíce listopad 2021

PURE GREEN - na každý druhý objednaný výrobek záskáváte 50% slevu. V praxi to znamená, že Vám na každý druhý (ten levnější) výrobek vystavíme slevový kupón v hodnotě 50% ceny, který pak uplatníte v další objednávce. Pokud objednáte 4 výrobky, slevu 50% získáte na 2 výrobky a podobně.

INFINITE LOVE - k objednávce nad 500,- Kč si můžete dopsat do poznámky ještě jakýkoliv 8 ml parfém, který od nás obdržíte zcela zdarma. K objednávce nad 1.500,- Kč pak parfémy 8 ml dva.

 

Za doporučení nového zákazníka 15% sleva na další objednávku

Odměníme štědře každého, kdo nám doporučí nového zákazníka. Týden po objednání zboží Vám zašleme VIP pozvánku na nákup na našem e-shopu se 7% slevou s unikátním kódem a platností jeden měsíc. Tu můžete pomocí emailu, WhatsApu, Messengeru či pouhou sms poslat známým a pokud ji uplatní (poznáme podle kódu, že je to od Vás), vám jako poděkování zašleme poukázku na 15% slevu na jakýkoli Váš další nákup v následujících šesti měsících. Doporučit můžete i více lidí a získat tak i více poukázek na slevu.