Krásné vlasy.

Krásné vlasy snadno a rychle
Krásné a zdravé vlasy jsou ozdobou každé ženy. Přidávají na atraktivitě, dokáží nás omladit, zvednout nám sebevědomí. Potřebují však náležitou péči. Mějte na paměti, že starostlivost, kterou jim věnujete, se odrazí na jejich vzhledu. Běžně dostupné přípravky jsou však plné chemických a syntetických látek, které dávají našim vlasům pořádně zabrat, proto se rozhodně vyplatí investovat do kvalitní přírodní vlasové kosmetiky, která je šetrná nejen k nim samotným, ale i k citlivé vlasové pokožce. Sortiment je opravdu široký a tak snadno najdete výrobek pro řešení vašich problémů – ať už bojujete se suchými, oslabenými či chemicky poškozenými vlasy.

Dlouhovláskou za okamžik
Pokud vás trápí, že vaše hříva není dostatečně dlouhá a nechce se vám čekat, než do požadované délky doroste, není nic jednoduššího, než si ji nechat prodloužit. Možností je ve 21. století hned několik. Nejznámější je prodloužení vlasů keratinem, kdy jsou vlasové prameny spojovány za tepla s vašimi vlastními. Spoje jsou velmi jemné a nenápadné. Po několika měsících – v závislosti na růstu vašich vlasů – je třeba posunout prameny blíže ke kořínkům.

Revoluce jménem clip in
Jednou z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších je metoda clip in, která umožňuje pouze občasné prodloužení vlasů. Clip in prameny jsou dostupné v mnoha délkách, hustotách, strukturách i odstínech, takže dokonale splynou s vašimi vlastními vlasy a nikdo nic nepozná. Pomocí sponek si je jednoduše „přicvaknete“. Sponky drží opravdu pevně, takže nehrozí, že by prameny sjely a připravily vám tak trapnou chvilku. Můžete s nimi bez obav sportovat i tančit. Protože se jedná o ne-permanentní metodu, nijak nepoškozuje vaše vlastní vlasy. Stejně rychle jako si je připnete, je i sundáte. Jednoduše změnit svůj vzhled tak můžete během několika minut, navíc snadno v pohodlí domova a bez jakékoli asistence. Stačit vám budou jen vaše šikovné ruce. Můžete si dovolit i zaexperimentovat, léto plné barev k tomu přímo vybízí. Co si třeba zkusit vytvořit extravagantní účes pomocí barevných clip in pramenů?

Copyright © 2018 JCOS s.r.o.